+36 1 344 0314|titkarsag@mab.hu
Kapcsolat2022-11-22T14:36:13+00:00

Kapcsolatok

1013 Budapest, Krisztina krt. 39/B IV. em.

1439 Budapest, Pf. 635

Telefon: + 36 1 344 0314

Fax: +36 1 344 0313

E-mail: titkarsag@mab.hu

A MAB archív dokumentumai elérhetőek a régi weboldalon: old.mab.hu

A MAB Titkárság vezetői

Név Beosztás E-mail
Mosolygóné dr. Gődény Ágnes igazgató, intézményakkreditációs vezető referens godeny.agnes@mab.hu
dr. Lakatos Péter Levente nemzetközi igazgató, a Felülvizsgálati és a Jogi Bizottság referense lakatos.peter@mab.hu

Munkacsoportok

Intézményakkreditációs munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Mosolygóné Gődény Ágnes igazgató, intézményakkreditációs vezető referens godeny.agnes@mab.hu
Bogdán Anikó igazgatói és intézményakkreditációs referens bogdan.aniko@mab.hu
Szombathelyi Anna referens szombathelyi.anna@mab.hu
Horváth Gergely belső minőségbiztosítási ügyvivő horvath.gergely@mab.hu

Szakos munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Szlivka Andrea vezető szakreferens szlivka.andrea@mab.hu
Dr. Bálint Ágnes szakreferens balint.agnes@mab.hu
Brocskó Krisztina ügyvivő brocsko.krisztina@mab.hu
Bruckmann Erika ügyintéző bruckmann.erika@mab.hu

Doktori munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Dányi Beatrix szakreferens danyi.beatrix@mab.hu
Halmai Éva ügyintéző halmai.eva@mab.hu

Egyetemi Tanári munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Dr. Bálint Ágnes szakreferens balint.agnes@mab.hu
Perlaky Orsolya ügyvivő perlaky.orsolya@mab.hu

Gazdasági munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Finta Zita gazdasági igazgató finta.zita@mab.hu

Jogi munkacsoport

Név Beosztás E-mail
dr. Lakatos Péter Levente nemzetközi igazgató, a Felülvizsgálati és a Jogi Bizottság referense lakatos.peter@mab.hu
dr. Gelencsér Erika ügyvivő gelencser.erika@mab.hu

Munkaügyi munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Nagy Mariann munkaügyi koordinátor nagy.mariann@mab.hu

Nemzetközi munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Kégler Ádám főtitkár fotitkar@mab.hu
dr. Lakatos Péter Levente nemzetközi igazgató lakatos.peter@mab.hu
Bodnár Tekla ügyvivő bodnar.tekla@mab.hu

Ügyintézői munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Kondor Gyöngyi ügyintéző kondor.gyongyi@mab.hu

Informatika

Név Beosztás E-mail
Borzi Attila informatikus borzi.attila@mab.hu
Lőrincz Márton informatikus lorincz.marton@mab.hu