+36 1 344 0314|titkarsag@mab.hu
Kapcsolat2024-01-22T10:59:06+00:00

Kapcsolatok

1087 Budapest, Hungária körút 40-44. Arena Corner Irodaház, C recepció, 5. emelet

1439 Budapest, Pf. 635

E-mail: titkarsag@mab.hu

Telefon: +36 70 516-3244

A MAB Titkárság vezetői

Név Beosztás E-mail
Mosolygóné dr. Gődény Ágnes igazgató, intézményakkreditációs vezető referens godeny.agnes@mab.hu
dr. Lakatos Péter Levente nemzetközi igazgató, a Felülvizsgálati és a Jogi Bizottság referense lakatos.peter@mab.hu

Munkacsoportok

Intézményakkreditációs munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Mosolygóné Gődény Ágnes igazgató, intézményakkreditációs vezető referens godeny.agnes@mab.hu
Bogdán Anikó igazgatói és intézményakkreditációs referens bogdan.aniko@mab.hu
Horváth Gergely belső minőségbiztosítási ügyvivő horvath.gergely@mab.hu

Szakos munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Szlivka Andrea vezető szakreferens szlivka.andrea@mab.hu
Dr. Bálint Ágnes szakreferens balint.agnes@mab.hu
Brocskó Krisztina ügyvivő brocsko.krisztina@mab.hu
Csorba Renáta ügyvivő csorba.renata@mab.hu
Schattmann Ágnes ügyvivő schattmann.agnes@mab.hu

Doktori munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Dányi Beatrix szakreferens danyi.beatrix@mab.hu
Dr. Csonka Diána ügyvivő csonka.diana@mab.hu

Egyetemi Tanári munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Dr. Bálint Ágnes szakreferens balint.agnes@mab.hu
Perlaky Orsolya ügyvivő perlaky.orsolya@mab.hu

Gazdasági munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Prokajné Dr. Szilágyi Ibolya gazdasági vezető szilagyi.ibolya@mab.hu
Matus-Turóczy Diána pénzügyi koordinátor matus.turoczy.diana@mab.hu
Nagy Mariann munkaügyi koordinátor nagy.mariann@mab.hu
Fetth Dóra Tímea szakmai koordinátor fetth.dora@mab.hu
Drenyovszkiné Katona Bernadett szakmai asszisztens katona.bernadett@mab.hu

Jogi munkacsoport

Név Beosztás E-mail
dr. Lakatos Péter Levente nemzetközi igazgató, a Felülvizsgálati és a Jogi Bizottság referense lakatos.peter@mab.hu
dr. Gelencsér Erika ügyvivő gelencser.erika@mab.hu

Nemzetközi munkacsoport

Név Beosztás E-mail
Kégler Ádám főtitkár fotitkar@mab.hu
dr. Lakatos Péter Levente nemzetközi igazgató lakatos.peter@mab.hu
Kondor-Tarsoly Judit ügyvivő kondor.tarsoly.judit@mab.hu

Informatika

Név Beosztás E-mail
Borzi Attila informatikus borzi.attila@mab.hu
Lőrincz Márton informatikus lorincz.marton@mab.hu